ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

SP. Z O.O. z siedzibą w Rabce-Zdroju
tel.: 18 26 77 130
e-mail: poczta@zwik-rabka.pl

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadza nowe rozwiązana mające na celu poprawę jakości świadczonych dla Państwa usług.
Jednym z takich rozwiązań, jest wdrożenie modułu powiadomień klientów, pozwalającym na przesyłanie informacji o wystawionej fakturze w związku z realizacją umowy usług świadczonych przez ZWiK Sp. z o.o. w formie e-mail lub/i SMS.

W celu aktywacji usługi konieczne jest wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza oraz zapoznanie się z Regulaminem korzystania z usługi „Powiadomienie o fakturze” - 

 


Wypełniony formularz  należy złożyć osobiście w ZWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju przy ul. Zaryte 141a w godzinach pracy biura.

Do pobrania:
• Regulamin korzystania z usługi Powiadomienie o fakturze 


• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przesyłanie powiadomień o wystawionej fakturze 
• Oświadczenie o zmianie adresu e-mail / numeru telefonu do świadczenia usługi przesyłania powiadomień o wystawionej fakturze 
• Oświadczenie o wycofaniu zgody na przesyłanie powiadomień o wystawionej fakturze 

 

 

LOKALIZACJA

lokalizcja

Administracja Spółki pracuje w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Mieści się w budynku administracyjnym na terenie Oczyszczalni Ścieków przy ul. Zaryte 141a.

Stacje Uzdatniania Wody oraz Oczyszczalnia Ścieków są obiektami zamkniętymi dla osób niezatrudnionych.

Uwaga !!!


Co pewien czas w mediach pojawiają się informacje z różnych miejsc w Polsce, również z naszego miasta, o próbach wejścia do domów lub mieszkań osób przedstawiających się jako pracownicy zakładów energetycznych, gazowni lub wodociągów. Celem działania takich osób najczęściej jest niestety chęć dokonania kradzieży.

Równocześnie należy jednak pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami pracownicy każdego przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego mają prawo wchodzić na teren nieruchomości lub obiektu budowlanego odbiorcy swoich usług w celu odczytania stanu lub sprawdzenia poprawności działania wodomierza, kontroli jakości odprowadzanych ścieków, wykonania niezbędnych pomiarów, wymian, napraw itp.

W każdym takim przypadku pracownik powinien okazać legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie.

W celu zwiększenia pewności mieszkańców, że osoba przedstawiająca się jako „pracownik wodociągów” rzeczywiście reprezentuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Rabce-Zdroju, od października bieżącego roku zostały wprowadzone dla pracowników spółki nowe, bezpieczniejsze LEGITYMACJE SŁUŻBOWE.

Ogłoszenie Koronowirus

Ze względu na kolejne odnotowane w Polsce przypadki zakażenia koronawirusem, Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Rabce-Zdroju informuje, iż z dniem 16.03.2020r do odwołania:

Przeczytaj Więcej

AWARIE

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób o zgłaszanie nam każdej zauważonej awarii wodociągowej na terenie nieruchomości lub w terenie ogólnodostępnym. O wystąpieniu awarii może świadczyć:

 • woda wypływająca na powierzchnię ziemi;
 • nagłe obniżenie ciśnienia w instalacji wodociagowej;
 • zapadnięcie się gruntu, chodnika lub jezdni albo zauważalne podmoknięcie terenu.
 • Ze swej strony zapewniamy możliwie najszybszą reakcję na każde otrzymane zgłoszenie. Zgłoszenia awarii przyjmowane są pod następującymi numerami telefonów:

  • w dni robocze w godz. 7:00 – 15:00:
   18 26 77 131, 18 26 77 130
  • w godzinach popołudniowych i nocnych oraz w dni wolne od pracy:
   18 26 77 129